Zapraszamy do historycznego Dworu w Dawidach położonego na terenie dawnych Prus Wschodnich, na skraju malowniczej Wysoczyzny Elbląskiej i rezerwatu przyrody Lenki. Dwór barokowy pochodzący z XVIII poddany został starannej konserwacji i urządzony z dbałością o detal i historyczne wyposażenie. Do dyspozycji gości oddajemy 20 miejsc noclegowych 2-osobowych pokojach i 4-osobowych apartamentach. Na stole znajdziecie Państwo potrawy z dziczyzny, ryb i najlepszych produktów regionalnych, w piwniczce kieliszek wyśmienitego wina, a w otaczającym parku wytchnienie w cieniu wiekowych lip, dębów i buków. Stąd jest blisko do Fromborka, Malborka i na pochylnie Kanał Elbląskiego.

W skład zespołu wchodzi dwór barokowy oraz park zabytkowy, który zachowany jest w swoich historycznych granicach z bardzo cennym starodrzewem i nielicznymi śladami dawnej kompozycji. Wśród najceniejszego starodrzew 17 sztuk osiagnęło rozmiary zbliżone do drzew - pomników przyrody, w tym 10 sztuk stanowi prawnie ustanowione pomniki przyrody.

Zaraz za parkiem należącym o dworu rozciąga się malowniczy rezerwat Lenki poprzecinany głębokimi jarami, z płynącym strumyczkiem na dnie wąwozu, utworzony dla zachowania bardzo pięknych i dorodnych starodrzewi modrzewi i buków. Modrzewie osiągnęły tu imponujące rozmiary 48 metrów wysokości i 330 cm w obwodzie. Spacer na dno wąwozu o każdej porze roku dostarczy niezapomnianych wrażeń.